/onze-producten/after-wax-caring-products/hydrolate

Lemon & Aloe Vera Hydrolate €15,95

Nu hoor ik je denken, maar wat is er zo veelzijdig aan deze Hydrolate? Deze spray werkt verkoelend op je huid. Na het waxen staan je haarzakjes open. Om te zorgen dat er geen vuil van buitenaf in de haarzakjes komen, kan je deze Hydrolate gebruiken. De spray brengt een beschermlaagje aan op je huid, zodat bacteriën en invloeden van buitenaf er niet in kunnen. Dit voorkomt huidirritaties.

Door de ingrediënten zoals Aloë Vera en Lemon is de Hydrolate ook perfect om te gebruiken bij bijvoorbeeld een rode huid door de zon, of een muggenbult die jeukt. Daarnaast kan hij als toner gebruikt worden om roodheid en irritatie te verminderen op alle lichaamsdelen dus ook waar je niet bent gewaxed.

Sommige mensen de Hydrolate zelfs gebruiken als setting spray voor over hun make-up. Ik hoorde zelfs een collega vertellen dat zij de spray gebruikt om haar krullen op te frissen in de ochtend.

Kortom, eindeloze mogelijkheden om onze Hydrolate te gebruiken, naast het gebruik voor na het waxen natuurlijk!

Dit product is exclusief verkrijgbaar via School of Wax.

Wil je liever persoonlijk advies? Loop dan gerust binnen bij één van onze vestigingen of vraag ernaar na afloop van je behandeling. Onze Wax Technicians vertellen je er graag meer over.

Hydrolate